Administrativní pracovnice – příjem zboží

Logistické centrum ppm factum se sídlem v Rudné u Prahy hledá uchazeče na pozici Administrativní pracovnice – příjem zboží

Náplň práce

  • zodpovědnost za svěřený úsek skladu
  • práce se scannerem a PC
  • příjem zboží  - fyzická kontrola a zadávání položek do systému
  • výdej zboží  - tisk objednávek, příprava k expedici
  • zajištění bezproblémového vychystávání a zaskladňování zboží
  • provádění inventur
  • komunikace s klientem

Požadujeme

  • zkušenosti ze skladu
  • pozitivní a zodpovědný postoj k samostatné i týmové práci
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • proaktivita

Nabízíme

  • jednosměnný provoz v čase 7:00 - 15:45 - pouze ranní směna
  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • menší kolektiv kde je rodinná atmosféra – 20 zaměstnanců
  • místo výkonu práce Rudná u Prahy
  • férový přístup nadřízených
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

(max. 3 MB)

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.