Andělské odpoledne s klienty ppm factum

23. 02. 2011

V sobotu 19. února připravila společnost ppm factum pro své klienty, zaměstnance a obchodní partnery andělské setkání při příležitosti zahájení Andělského roku 2011. Andělský slet se uskutečnil při příležitosti festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus v pražském Hagiboru, jehož byla ppm factum hlavním partnerem.

Ve speciálních, luxusních a vyhřívaných stanech Cirkus Cirkus, měla více než tisícovka pozvaných hostů, společně se svými rodinami, možnost sledovat ty nejzajímavější, nejnebezpečnější, dech beroucí představení, která sklidila obrovský aplaus. Porota v čele s předsedou Bolkem Polívkou  a Mariánem Labudou vybírala ty nejlepší cirkusové kousky.

Cirkusovým představením však sobotní odpoledne rozhodně nekončilo. ppm factum své klienty pozvala do „VIP nebe“ – speciálního stanu, kde pro ně připravila raut v podobě andělských soust a speciální koktejl Angel Eleven. Nechyběl tu ani rozlehlý dětský koutek, ve kterém pro ratolesti andělé přichystali spoustu atrakcí, her a soutěží, takže rodiče si mohli občerstvení v klidu vychutnat a příjemně se odreagovat a pobavit. Misky s nebeskou krupicovou kaší a malé kanapky s máslem a andělským medem, původně připravené pro děti, neodmítali často ani jejich rodiče. Tímto setkáním začal oficiálně  „Andělský rok“ u ppm factum!

Nezapomenutelný podvečer ve společnosti andělů, božského jídla, nebeské hudby a kouzelné atmosféry dokládají přiložené fotky. Fotogalerii si také můžete prohlédnout zde. Tak to vypadá, když se někam slétnou andělé z ppm factum.