GIMMO Virtuální promoter – úspěch Lego aplikace

02. 08. 2016

Ve dnech 24. 5. – 27. 6. 2016 proběhlo úspěšné pilotní umístění GIMMO virtuálního promotéra v prodejně POMPO v OC Metropole Zličín v Praze. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout aplikaci LEGO Ninjago a zahrát si zábavnou interaktivní hru. Za necelý měsíc, jehož součástí byl i Mezinárodní den dětí,  GIMMO promotér zaujal přes 20 000 kolemjdoucích, což znamená, že zastavil 14 % všech procházejících osob. Plných 25 % z těch, kteří se zastavili, se aktivně zapojilo do prohlížení aplikace.
Aktivní uživatelé strávili u GIMMO virtuálního promotéra v průměru neuvěřitelných 81 sec, což je oproti jiným médiím výrazně delší doba působení na potenciálního zákazníka.
GIMMO virtuální promotér se ukázal být skutečně zajímavým reklamním nosičem a zdrojem informací, který dokáže upoutat pozornost a zaujmout zákazníky na velmi dlouhou dobu ve srovnání s ostatními digitálními nosiči.
Akce byla podpořena i možností zakoupit si v Pompu produkty LEGO s 10% slevou pro ty, kteří díky aplikaci získají slevový kupón. Plná 4 % z těch, co aktivně s GIMMO promotérem komunikovali, využilo pak v prodejně akční nabídky komunikované nosičem.