Hostesky ppm factum členkami klíčové mise pivovaru Krušovice

16. 07. 2012

Pijáci Krušovického piva vědí, že chutná jako tenkrát!

Za dosud váhajícími pijáky se Krušovice rozhodli vyjet se svojí „klíčovou letní misí“.

Historické brandované autobusy budou v rámci road show během léta projíždět celou Českou republikou.  Hostesky a promotéři z ppm factum provedou  v dobových kostýmech návštěvníky expozicí instalovanou přímo v autobusech. Zábavnou formou se milovníci piva seznámí s ingrediencemi a výrobou krušovického piva. Jako vzpomínku na setkání s „Krušovicemi“ se mohou účastníci letní krušovické road show vyfotografovat  u stylizované fotostěny na motorce, ve které krušovičtí sládci  v televizní reklamě objíždějí hospody po České republice. Ochutnávka točených Krušovic bude samozřejmou součástí celé klíčové mise.

Proč jde o misi „klíčovou“? V Krušovicích totiž našli klíč k oblíbené chuti jejich piva. Tento klíč (forma přívěsku na klíče) je vlastně otvírákem lahvových piv. Díky klíči se tak může každý přesvědčit, že Krušovice opravdu chutnají jako tenkrát. Klíč získají návštěvníci promotion místa po odpovědi na jednoduchou kvízovou otázku nebo dokladem o nákupu určeného počtu ks lahví Krušovice přímo od hostesek a promotérů v místě akce.

Klíčem otvírákem ale nic nekončí! Na kroužku u klíče budou na nové majitele čekat navíc žetony, za které bude možné v krušovických hospodách získat zdarma dvě točená piva.

Na www.krusovice.cz zjistite, kde bude mít „krušovická klíčová mise“ zastávky. V centrech měst nebo u obchodních center můžete své oblíbené pivo potkat až do konce letošních prázdnin.

Krušovická desítka a dvanáctka jsou vychlazeny a hostesky z ppm factum mají připraveno 40.000 krušovických klíčů k chuti skvělého piva! Krušovická „klíčová mise“ se rozjíždí...

Společnost ppm factum, která stojí za projektem letní road show, zajistila nejen její personální obsazení, ale vyvinula i interiérovou expozici „Touch and feel“ instalovanou v historických autobusech.