Jedinečný Rhodos rozzářil malostranskou zahradu

19. 09. 2012

Nejlepší mezi výbornými. Nejdokonalejší mezi perfektními. Jedineční mezi úspěšnými.

Takoví jsou vítězové letošního, již 14. ročníku unikátní soutěže “Rhodos – cena za image”, jejíž výsledky byly vyhlášeny na slavnostním večeru v exkluzivním hotelu Augustine na Malé Straně v uterý 18. září.

Organizátorem soutěže se stala společnost ppm factum a.s.  a připravila pro své hosty opravdu jedinečný zážitek.

Hlavní podium bylo umístěno do kouzelné zahrady hotelového komplexu. Odtud bylo díky technice přenášeno dění z celého slavnostního večera na plazma obrazovky v baru a v restauraci hotelu.

Ceremoniál předání cen uvedl předseda občanského sdružení "Rhodos – firemní image” pan Jan Herzmann. Na podium jej uvedl moderátor večera pan Petr Šiška, který následně za účasti hostesek ppm factum vyhlásil celkem 10 soutěžních kategorií a vítězů v nich. Ceny vítězům předávali osobnosti kulturního, sportovního i business života, mezi kterými se objevili například fotograf Jadran Šetlík, zlatý paralympionik Jiří Ježek nebo ředitel společnosti Ford pan Dušan Fornůsek.

Partnery akce se staly společnosti Silnice Group, Edikt, EPLcond, České dráhy, Czechtourism, Fidentia, Oresi a Ford. Audio a video technikou akci zabezpečila společnost AV Media. Cena, křišťálová soška Rhoda, vznikla v ateliéru Ange. Záštitu akci poskytl ministr průmyslu a obchodu pan Martin Kuba a radní hlavního města Prahy paní Aleksandra Udženije.

Po ceremoniálu pozvala společnost ppm factum a.s. přítomné k neformálnímu setkání v arkádách a na terase hotelu. Delikatesy do menu připravil hotel Augustine. V možná posledním opravdovém letním večeru hosté vychutnávali pod noční oblohou vybraná bílá i červená vína.

Celý večer zpříjemnila i hudební produkce Rubin Quartet a svými kouzelnickými triky překvapil hosty přímo u stolů kouzelník Richard Nedvěd. Jazzové melodie se v závěru večera,  kolem půlnoci, začaly tiše vznášet nad Malou Stranou. Rhodos přenesl své světlo do firem, které uspěly v letošní soutěži. Kterým společnostem předá Rhodos světlo příště se dozvíme za rok.

Přehled vítězů soutěže “Rhodos – cena za image” najdete na www.rhodosaward.cz