Káva Essense – následujte vůni a propadněte její chuti!

04. 12. 2012

První k snídani a další lehce před polednem? Po obědu další a večer s přáteli nebo doma ještě jednu?

Pokud jste milovníkem kávy, máme pro vás fantastickou zprávu! Douwe Egberts uvádí na trh svoji novou kávu. Nejedná se o “další” kávu, ale o zcela nový koncept instantní kávy.

Koncept  i design celé promotion pochází z kreativní dílny ppm factum.

Balení kávy Essense obsahuje 90% instantní  a 10% pražené mleté kávy. Podle vaší náročnosti na chuť kávy si můžete vybrat mezi středně tmavě praženou směsí, nebo tmavě praženou směsí. U obou variant ale s jistotou očekávejte bohatou a intenzívní vůni a lehkou kávovou pěnu.

Zákazníci v obchodních centrech, ve kterých hostesky ppm factum novinku Essense prezentovaly, testovali vůni i chuť obou kávových směsí.

Vůně kávy Essense přilákala ke stánku muže i ženy. Po otestování kávy podle vůně lidé s velkým očekávaním poznávali i její chuť.

Hm, lepší než u nás kavárně! Krásně voní, pěná je krásně krémová a káva samotná je velmi příjemná i na chuť”, uznale pokyvovali hlavami zákazníci a kávu v moderním prémiovém obalu vkládali po ochutnávce do nákupních vozíků.

Vyzkoušejte také. Zimní večery jsou k domácímu vychutnání výjimečné kávy jako dělané. Instatní káva Essense od Douwe Egberts provoní váš domov.