KIA kamion v akci

22. 10. 2018

PPM factum v tenderu obhájila na další období spolupráci s významným klientem z oblasti automotive - společností KIA Motors Czech.

Klíčovým faktorem pro vítězství ppm factum bylo podle slov zástupců klienta zejména pro-rodinné pojetí konceptu komunikace na nový model KIA Ceed, které bylo navíc postaveno na velké visibilitě.

Jiří Král ze společnosti ppm factum k tomu říká: „Již od prvního briefu jsme měli v hlavě myšlenku, že koncept postavíme masivněji, než bývá běžná road show v daném segmentu. Chtěli jsme v místech akcí vzbudit zájem i u lidí, kteří nepřišli přímo naši aktivační zónu navštívit“.

Dominantním prvkem KIA road show byl klasický velký truck, který jsme upravili na POP-UP kavárnu s posezením a skvělou kávou od Nestlé Dolce Gusto i zkrášlujícím beauty koutkem pro všechny malé i velké dámy. Tento kamion zásadně přitáhl velkou pozornost všech kolemjdoucích a zvýšil tak dopad celé akce.

Součástí celé KIA zóny byly i další aktivity pro celou rodinu. Pro většinu tatínků s dětmi přišla vhod profesionální velká autodráha, kde si všichni zasoutěžili o skvělé KIA dárky.  Pro ženy byl připraven již zmíněný beauty koutek, ve kterém byla připravena profesionální vizážistka spolu s veškerým zkrášlujícím zázemním.

Pro nejmenší děti KIA připravila dětský stan, kde si děti malovaly nebo si mohly vyzkoušet celou řadu inspirujících her.

Součástí aktivity byla samozřejmě i komunikace na sociálních sítích podpořena velkou soutěží o skvělé dárky od značky KIA.

Veškeré toto zázemí umožnilo fandům automobilů si v klidu a pořádně veškeré nové modely KIA do detailu prohlédnout a zároveň si je i pořádně projet.

Výsledkem road show bylo získání tisíce kontaktů na potenciální zákazníky a několik uzavřených smluv přímo při konání rad show zástupci jednotlivých regionálních dealerů.

Co se dá ovšem považovat za největší úspěch je to, že ppm factum spolu s KIA Motor Czech přinesli návštěvníkům skvělé zážitky, které ještě více podpoří loajalitu s již tak dost v ČR oblíbenou značkou automobilů KIA.

Jak se lidé na naší road show bavili, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a videu KIA road show