Milka Valentýn 2020

17. 02. 2020

Pro našeho stálého klienta jsme letos zajistili nejmasivnější promotion všech dob. V rámci svátku Svatého Valentýna jsme připravili tým 215 hostesek, které ve 2 dnech v Česku a na Slovensku zrealizovaly 3 297 hodin promoce Milky.

 

Celá akce se opřela o dokonalé systémové řešení, enormní nasazení odpovědných projektových manažerů a precizní logistiku, která zajistila distribuci kompletní výbavy na 235 míst během 24 hodin.

 

Klíčovým úkolem bylo do terénu vyslat tým profesionálních proškolených hostesek. I proto jsme letos tým školili ve 3 fázích a to elektronicky, pomocí speciální valentýnského vlogu na našem Youtubu a přes síť 15 area managerů v jednotlivých regionech. Pro hostesky jsme také připravili speciální motivační program.

 

Při této aktivitě jsme se zaměřili na podporu prodeje pralinek I Love Milka, na jejíž obalech byla možnost napsat obdarovanému vlastní originální vzkaz. Mimo Milku jsme podpořili i tradiční značku Tatiana, kterou vítali zejména lidé středního a vyššího věku.

 

Díky kombinaci všech uvedených prvků proběhla realizace ve 100% kvalitě, navíc s velice pozitivním feedbackem jak od koncových zákazníků, tak i zástupců jednotlivých prodejen.

 

Už teď se těšíme na další výzvy!

 

Valentýnskou atmosféru si můžete připomenout v naší fotogalerii.