NATÁHNOUT HOLINY A DO MONTÉREK!

29. 10. 2012

Kongresové centrum hotelu Ambassador v Praze se 25. října 2012 naplnilo hlavními hráči na poli českého logistického trhu.

ppm factum a.s. se jako tradiční partner pořádající společnosti Atoz Group zúčastnilo i tohoto celodenního semináře a následného rautu.

Logistické centrum společnosti ppm factum a.s. prezentovaly v rámci semináře naše hostesky. V souvislosti s tématem workshopu by na jejich outfitu neshledala žádné pochybení ani velebená módní policie lifestylových magazínů.

Sexy montérky v aktuální zeštíhlené linii, trendy gumovky ve žluté reflexní barvě, bavlněné tílko a barevně s gumovkami ladící ochranná přilba. Tato kombinace propojená s přirozenou krásou hostesek ppm factum nenechala ani jednoho kapitána české logistiky chladným. Ze všech shora jmenovaných důvodů se kolem stánku ppm factum vytvářely hloučky zájemců o bližší informace k logistickému centru. Odbornou stránku komunikace vyplnil vedoucí skladu Jiří Kudela při osobních debatách s přímými zájemci.

Hostesky - „pracovnice skladu“ – rozjely se všemi velkou hru o dokonalou maketu buldozeru na dálkové ovládání. Přímo s ním mohli své schopnosti na vytýčené trase vyzkoušet všichni odborníci v logistice. Zájem byl nečekaný – v průběhu dne bylo nutno zajistit 4 náhradní sady baterií do dálkového ovládání k buldozeru.

Jednotlivé soutěžní časy jízdou buldozerem budou vyhodnoceny a vítězství bude nejrychlejšímu „buldozerovému“ jezdci oznámeno na základě kontaktů z jeho vizitky. Každý jezdec však mohl po náročné jízdě zchladit hrdlo dobře vychlazeným nealkoholickým Birellem.