Novinku na českém trhu promuje ppm

25. 07. 2017

Společnost Podravka si vybrala ppm factum jako partnera pro uvedení své novinky Ajvar na český moderní trh. Celá kampaň odstartovala na síti Tesco ČR.
Ajvar je čistě přírodní produkt, který je vhodný pro doplnění jak studených, tak i teplých pokrmů. Skvěle doplňuje sezónu letního grilování.
Pro novinku jsme právě proto připravili promo postavené na degustacích v místě prodeje s fokusem na přírodní ingredience a postup výroby.
Komunikaci jsme postavili na atraktivní vizibilní grafice POS materiálů a promo stánků. V rámci degustací měli navíc zákazníci možnost získat  za nákup brožurku s moderními recepty na pokrmy připravené s Ajvarem.
Reakce na naše promo byly nadmíru pozitivní. Zákazníci ocenili zejména přírodní složení a velice dobře vnímali i původní chorvatskou recepturu produktu. Velký úspěch měly i brožury s recepty.
Výsledkem kombinace našeho přístupu a kvality produktu bylo překročeních prodejních cílů o 38%.