Nový start s Perfetti van Melle Czech Republic s.r.o.

19. 06. 2015

Společnost Perfetti van Melle Czech Republic s.r.o. mění dodavatele merchandisingu pro region Česká Republika.

S potěšením můžeme oznámit, že po náročném výběrovém řízení na poskytovatele merchandisingového servisu pro region ČR, jehož součástí byl také test kvality poskytovaných služeb, se společnost Perfetti van Melle CR s.r.o. rozhodla ke změně stávajícího dodavatele a od 15.6.2015 jej nově nahrazuje ppm factum a.s.

Perfetti van Melle je rodinnou firmou a renomovanou nadnárodní společností, která se celosvětově, stejně jako na trhu v ČR, řadí na pozici číslo 3 mezi výrobci a dodavateli cukrovinek.  Do portfolia výrobků dodávaných do sítí mezinárodních řetězců patří mimo jiné dvě hlavní „vlajkové lodě“ v podobě lízátek Chupa Chups a bonbónů a žvýkaček Mentos. Kromě zmiňovaných výrobků jsou v listingu dále zastoupeny tabulkové čokolády Ritter Sport, čokoládové speciality Jacquot, žvýkací karamelky Meller atd.atd.

Jsme přesvědčeni, že námi poskytovaný servis bude přínosem v tvrdém konkurenčním boji na regále stejně jako v pokladních zónách prodejen moderního trhu. Těšíme se na startující spolupráci a věříme, že budeme dlouholetým a spolehlivým partnerem.

Děkujeme za důvěru, tým divize merchandising spol. ppm factum a.s.