Oktoberfest v létě!

01. 08. 2014

V ppm za sebou máme jednu trochu netradiční akci, kterou jsme zorganizovali v rámci rozšíření našeho nového logistického centra v Rudné u Prahy.

Logistické centrum profesionálně pečuje o servis v oblasti POSM, vzorků, dárků do spotřebitelských soutěží a dalších materiálů, které vyžadují skladování a následnou distribuci.

Děkujeme zejména našim zaměstnancům, kteří nám pomohli vytvořit skvělou atmosféru. Součástí akce byla i soutěž „ppm hledá talent“, ve které si prvenství vydobyla promo divize se svým rapovým vystoupením. O setinu vteřiny za nimi se umístilo oddělení merchandisingu, které si ke skladbě Michala Davida připravilo i stylové kartonové hudební nástroje.

Opět se potvrdilo, že tým v ppm je plný kreativních duší a že jsme dobrá parta, která spolu drží jak v práci, tak si umí užít společné chvíle pohody a odpočinku.

Jsme rádi, že se v hojném počtu naši lidé zúčastnili i exkurze do našeho nového moderního logistického centra a tím si přiblížili i pátou, významnou oblast, našich služeb.

Atmosféru večírku si můžete přiblížit prostřednictvím fotografií v naší galerii.