Po čem ženy touží? Po „Záhadě“!

25. 04. 2013

Stačí jen lehce otočit uzávěrem láhve nového drinku od značky Zlatopramen a rázem se proměníte v záhadnou hráčku! Pivní koktejl „Mystery“ je skvěle vychlazenou novinkou pro ty z vás, které vědí, že záhadné tajemství je to, co je na ženách nejlákavější…

Nízký obsah alkoholu (4%), žádná éčka a slazení výhradně formou fruktózy jsou dalšími bonusy vašeho nového drinku. K tomu přidejte elegantní design a přívětivou cenu a další ženské tajemství je na světě!

Za první ochutnávkou Mystery nemusíte přímo do baru!  Ochutnejte všechny příchutě nového „ready to drink“ nápoje ve vašem oblíbeném obchodě až do konce letošního června. Hostesky a promotéři zde servírují k ochutnávce nápoj adekvátně vychlazený! Exkluzívní osvětlené promo místo Mystery rozhodně nemůžete minout (stánek pro promotion bude po ochutnávkách v obchodech sloužit k označení prodejního regálu s nápojem Mystery).

Bingo! Sexy barmanka a šarmantní barman vás spolu s novými drinky provedou exotickou Kubou (Mystery Mango Mojito) nebo tropickým Puerto Ricem (Mystery Piňa Colada) – zkrátka místy, kde tajemství je součástí life stylu vyšší společnosti (Mystery High Society).

Pivní drinky Mystery si oblíbí také ti, kteří hledají koktejl vhodný s sebou na jakoukoli party. Praktická multibalení třetinkových lahví s „twist off“ uzávěrem budou vítanými společníky vašich přátel.

Mohlo by se zdát, že součet všech plusů nového nápoje jej zbavuje jakéhokoli tajemství. Ale zdání je, jak všichni víte, klame. Ochutnejte!

P.S. ...a pijte brčkem přímo z láhve. Je to tajemné a sexy...