Pokračujeme i v roce 2021

08. 03. 2021

I v roce 2021 pokračujeme dál a děkujeme našim klientům za důvěru a spolupráci.

 

ROSSMANN, spol. s r.o. – Děkujeme za důvěru, která nám byla projevena také pro rok 2021, kdy nadále pokračujeme jako hlavní partner na projektu Remodelingu a otevírání prodejen drogerií Rossmann v ČR, na které spolupracujeme již od roku 2018.

 Rossmann.jpg

 

Solvent ČR s.r.o. – Od roku 2013 jsme výhradním dodatelem služby Remodeling prodejní plochy a partnerem v projektu redesignu prodejen drogerií Teta nově na duhová Teta drogerie a TOP drogerie. Velice si vážíme důvěry a těší nás, že naše dlouhodobá spolupráce bude pokračovat i v roce 2021.

 Teta.png

 

Robert Bosch odbytová s.r.o. – Jsme velice rádi, že si společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. v roce 2019 vybrala pro project Merchandisig a Outsourcing Sales Force v ČR a na Slovensku právě ppm factum a.s. O to více jsme potěšeni, že naše spolupráce pokračuje i v roce 2021. Děkujeme za projevenou důvěru.

 Bosch.png

 

 

EMOS spol. s r.o. – Merchandising servis výrobků Emos v ČR již od roku 2019 a stále pokračujeme i v tomto nelehkém čase.

 Emos.png

 

 

Perfetti van Melle Slovakia, s.r.o. – již od roku 2015 spolupracujeme v ČR se společností Perfetti van Melle Czech Republic, s.r.o. a proto jsme velice rádi, že jsme naší spolupráci rozšířili také na Slovensko a již druhým rokem zabezpečujeme Merchandising servis také zde. Děkujeme za důvěru.

 Perfetti.png