Prestižní ocenění pro ppm factum!

26. 06. 2018

V soutěži Ocenění Českých Lídrů jsme získali 3. místo

Organizátoři projektu Ocenění Českých Lídrů již zveřejnili výherce!
V letošním ročníku soutěže bylo posuzováno 1327 výhradně českých firem ze všech krajů České republiky. Společnost ppm factum byla vybrána na základě posouzení téměř 300 pražských firem vyhovujících soutěžním kritériím.
O výběr se postaral odborný garant soutěže, společnost CRIF - Czech Credit Bureau, specialista na rating a scoring firem.

Projekt Ocenění Českých Lídrů klade důraz na transparentnost soutěžících firem, jejich ekonomické výsledky, podnikatelský příběh a v neposlední řadě přihlíží k různým druhům společensky záslužných aktivit. Firmy, které se dostaly do finále, zaměstnávaly vloni přes 14,5 tisíce lidí a dosáhly obratu 42 miliard korun.

Cílem projektu Ocenění Českých Lídrů je vytvářet platformu, na které se budou moci odborníci vzájemně setkávat, vyměňovat si zkušenosti a inspirovat. Snahou projektu Ocenění Českých Lídrů je reagovat na aktuální otázky, které firmy řeší. V současnosti se společnosti potýkají s nedostatkem zaměstnanců. Zakladatelka projektu Helena Kohoutová věří, že úspěch v soutěži Ocenění Českých Lídrů může být znakem kvalitní a úspěšné firmy, která se tak stane pro potencionální zaměstnance více atraktivní.

Úspěch v soutěži je pro nás vizitkou kvalitní a stabilní firmy. Děkujeme odborné porotě a organizátorům za ocenění naší práce.

 

Více informací o projektu naleznete na webu Ocenění Českých Lídrů