REAL FEEL – poznejte agenturu nové doby

24. 02. 2021

Nemá cenu bědovat. Přicházela změna a pandemie vše ještě urychlila. Marketingové rozpočty klientů tlačí na efektivitu a vyžadují inovace. Spotřebitel už nehledí jen na cenu. Hledá zážitky, udržitelnost a kvalitu. Přesouváme se online a hledáme nové cesty.

Rok 2020 nebyl pro promotion jednoduchý a většinu aktivit nešlo realizovat. To jsme využili ke vzdělávání se a bádání, jak propojit komunikační kanály, jak podat zákazníkovi produkt do rukou a pobavit funkční komunikací. Chceme vyhnat šeď z retail a marketingu a chytře čelit výzvám doby.

Značkám chybí celistvá message mezi jednotlivými touchpointy, tedy styky zákazníka s brandem, produktem či komunikací. Devadesátky a hard sell už nefungují. Informovaný zákazník má na výběr. Proto komunikujeme nově a více kanály.
Založili jsme lidskou agenturu se silným zázemím. Spojili jsme síly s odborníky z polí psychologie, marketingu, omnichannel, retail a inovací. Nabízíme nová řešení značkám a klientům, kteří jsou připraveni dělat to jinak a inovovat své metody.

Tak vznikla agentura REAL FEEL pod křídly ppm factum.
Postupně vám odhalíme, co přesně REAL FEEL je a s čím přicházíme.

 

Instagram: http://www.instagram.com/realfeelcz
Facebook: http://www.facebook.com/realfeelcz
Web: http://www.realfeel.cz