Špičková vína zasluhují špičkový servis

29. 03. 2013

Společnost Vinselekt Michlovský, a.s. spojila své síly na poli merchandisingu a sales promotion se skupinou ppm factum.  Firma, která byla založena v roce 1993 panem Doc. Ing. Milošem Michlovským, DrSc  od svého vzniku produkuje a nabízí vína s velmi vysokou kvalitou, čehož důkazem jsou mnohá ocenění na četných vinařských výstavách doma i v zahraničí.  Vinice firmy Vinselekt Michlovský, a.s. o rozloze 130 hektarů jsou součástí moravské oblasti a zahrnují Mikulovskou a Velkopavlovickou vinařskou podoblast. Zasahují do rozsáhlého území na jihu Moravy, kde je pěstitelská tradice mimo jiné založena na příznivých přírodních podmínkách.

Do sortimentu nabízeného společností Vinselekt Michlovský, a.s. patří nepřeberné množství vín, jejichž prezentaci a vystavení na vybraných domech mezinárodních řetězců v průběhu měsíce února a března 2013 nově přebírá skupina ppm factum.

Jsme přesvědčeni, že toto spojení bude velmi úspěšné a těšíme se na budoucí rozvoj spolupráce mezi společnostmi Vinselekt Michlovský a ppm factum.