Startuje Andělský rok s ppm factum!

31. 01. 2011

Praha, 26. ledna 2011 – Společnost ppm factum, nejsilnější hráč na trhu field marketingu v České republice, která svým klientům poskytuje služby v oblasti marketingových výzkumů, monitoringu a retail auditu, merchandisingu, promocí a outsourcingu obchodních týmů, vstupuje do roku 2011 s vlastní self promotion. První vlaštovku představuje billboardová kampaň v Praze, která poběží do konce února.

Celkem více jak 100 billboardových ploch představí hlavní motto kampaně, kterým je „Andělský rok s ppm factum“ a jednotící motiv strážných andělů - andělských promotýmů. Ppm factum tak chce poukázat na rozšíření nabídky služeb o kreativní část. „Kromě čistých exekucí nově nabízíme klientům i možnost využít ppm factum v oblasti kreativy, tedy samostatný přístup k nápadům a možné návrhy řešení. To jim umožní jednodušší komunikaci a koordinaci celé promoce a omezení ztráty informací při jejich předávání mezi agenturami“, říká Pavel Říha, komerční ředitel ppm factum.

Kromě komunikace v nadlince se chystají i další podlinkové aktivity jako guerilla, road show, street show, speciální eventy, B2B i B2C aktivity. Téma všech akcí bude společné, ale provedení rozdílné. „Chceme ukázat našim klientům, že se s námi nemusí ničeho bát. S andělskými promotýmy budou zkrátka v sedmém nebi“, dodává Říha.

Kampaň bude v různých fázích probíhat po celý rok 2011.