Zlatopramen Radler - horké léto s chutí citronu, pomeranče a zázvoru!

29. 08. 2012

Kdo by odolal osvěžující chuti Zlatopramenu Radler? Nikdo! V průběhu celého léta vyjížděly promo týmy ppm factum seznámit milovníky ochucených piv s novinkou od Zlatopramenu. Zastávky road show byly naplánovány po území celého Česka a chuť na původního českého radlera měli všichni.

V horkých letních dnech přímo v centrech měst nebo odpočinkových zónách ochutnávali lidé letošní svěží novinku pivovaru Zlatopramen. Zlatopramen Radler citrus a Zlatopramen Radler pomeranč a zázvor se staly favority nejen mezi spotřebitely, ale i v anketách a hodnocení odborníků.

Ve městech, v kempech, na plážích vodních nádrží nebo u bazénů bylo možno nejen oba radlery ochutnat, ale zároveň vyhrát balení v plechu nebo maxilahvích v akčních soutěžích, které týmy pro návštěvníky road show připravily. Dalšími místy, kde lidé v horkých letních dnech s nadšením osvěžení uvítali, byly hudební festivaly United Islands nebo Hip Hop Kemp.

„Zlatopramen Radler citrus – to znám a je skvělej“ slýchávali promotéři při svých zastaveních. „Příjemně mě překvapila jeho opravdu přírodní chuť“ specifikovali pijáci to, co tento radler výrazně odlišuje od konkurence.

Letošní léto zkrátka patřilo o stupeň lepší přírodní chuti Zlatopramenu Radler!